Hakkımızda

Lezzettir Ailesi olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Uzman ekibimiz tarafından özenle derlenip hazırlanan, birbirinden leziz tarifleri sizlerle paylaşmak için çalışmalarımız güncel olarak devam ediyor. | Mart 2020 kurulumlu olan yeni bloğumuz gün geçtikçe üstüne ekleyerek gelişmeye devam ediyor. Bu süreçte ekip olarak elbette eksiklerimiz olacaktır. Bunları iletişim sekmesinden bizlere bildirmeniz halinde en kısa sürede düzenleme yapılacağından emin olabilirsiniz.

 

Oktay Uzun © 2020 Admin.

1998’de Rize’de doğdum. İlk ve Orta öğrenimimi burada tamamladıktan sonra, Kastamonu Üniversitesi Antrenörlük eğitimi bölümünde halen aktif olarak eğitimime devam ediyorum. Bilgisayar platformuna her zaman ilgim olmuştur. Uzun süredir aklımda olan lezzettir.com projesini hayata geçirmek için ekibimi kurup çalışmalara başladım.

 

Mahir Kidamzade © 2020 Makale Yazarı.

1992 kayseri doğumluyum, üniversite hayatım bitmek bilmedi bu süre zarfında çok fazla yemek yaptım. Edindiğim bu tecrübelerimi sizlerle paylaşmak için lezzettir.com ailesinde yazarlığa başladım.

 

Aslı Uzun © 2020 Makale Yazarı.

1999 Kayseri doğumluyum, memleketim Rizedir. Öğrenimime Kayseri’de devam ediyorum baba mesleğim olan yazarlık ile ilgili hobimi sizlerle paylaşmak için lezzettir.com ailesinde yazarlığa başladım.

 

Handan Kocabıyık © 2020 Makale Yazarı.

Handan kocabıyık 22 yaşındayım ve Uşak doğumluyum. Kastamonu üniversitesi beden eğitimi yüksekokulunda lisans öğretimime devam ediyorum. Profesyonel hentbol oynuyorum. Aynı zamanda 3. Kademe fıtness antrenörüyüm. Bunun yanı sıra spor beslenmesi üzerine bir eğitim aldım.